Meble do recepcji

W przestrzeniach biurowych to recepcja jest wizytówką firmy. Odpowiednia aranżacja jest kluczowa dla funkcjonowania i wizerunku firmy.

Antra

Lada recepcyjna Antra sprawdzi się zarówno w ultranowoczesnych, jak klasycznych przestrzeniach. Jej najprostsza z możliwych – prostopadłościenna – forma jest równocześnie efektowna i praktyczna. Osłonięte z trzech stron stanowisko tworzy profesjonalne, a zarazem w pełni osobiste, sprzyjające skupieniu warunki pracy. Lada recepcyjna Antra dostępna jest w kilku wymiarach. Istnieje także możliwość łączenia pojedynczych elementów w większe moduły. Kształt lady podkreśla podświetlany, metalowy cokół.

Salva

System lad recepcyjnych Salva to mistrz pierwszego Lada recepcyjna Salva to system nowoczesnych mebli recepcyjnych, zaprojektowany na bazie prostej, zdecydowanej linii. Prostota jest tutaj dużym plusem. Powoduje, że ten wrażenia.

Sorte

Sorte to system lad recepcyjnych, w którym zastosowano ciekawe połączenie szkła i aluminium. Dowolność zestawiania poszczególnych elementów systemu, funkcjonalność oraz ergonomia, to atuty lady recepcyjnej Sorte. Nasze lady recepcyjne perfekcyjnie podkreślają prestiż firmy. Dodatkowym atutem jest to, że doskonale prezentują się również pojedyncze elementy kolekcji, dzięki którym w łatwy sposób można zaaranżować nawet niewielkie powierzchnie przeznaczone na recepcję

Victor

Victor to oryginalne wzornictwo zestawu wśród lad recepcyjnych, które preferuje ergonomię oraz mobilność mebli. Różnorodność elementów, łukowe kształty oraz możliwość praktycznie dowolnej konfiguracji lady recepcyjnej, pozwalają na łatwość aranżacji przestrzeni biurowej. Metalowe dodatki oraz żaluzje dopełniają wizję nowoczesnego biura. Dodatkową zaletą jest to, że system lad recepcyjnych Victor można łączyć z systemami mebli biurowych Idea oraz Primus.

Close Menu